DEN OTCŮ- TIPY NA DÁRKY

DEN OTCŮ- TIPY NA DÁRKY

Svého tátu nejlépe znáte vy – čím mu uděláte největší radost? Něčím vtipným, vychytávkou do garáže, kosmetickým balíčkem nebo jen dobrou čokoládou či láhví alkoholu? Pokud ještě nevíte, přinášíme vám
tipy na dárky, které nejen potěší, ale darujete s nimi svým milým i to nejcennější, zdraví a pohodu. 


1.Pozvání na zdravý oběd

Jeden z nejvzácnějších dárků, které můžeme dát je náš čas. Spojme tedy náš drahocený čas s pozváním na zdravý oběd. Jídlo je mnohdy to, co nás spojuje, užijete zdravého a chutného jídlo, příjemně si posedíte a popovídáte.

2.Ostropestřec Mariánský

Nezávisle na našem věku a pohlaví je nás organismus každý den vystavován škodlivinám a znečištěnému prostředí. Pijeme je ve vodě, přijímáme ve stravě, vdechujeme. Náš organismus si s tím vším znečištěním často již nedokáže poradit, což se následně projevuje nejrůznějšími onemocněními, ekzémy, trávícími obtížemi. Ostropestřec mariánský je skvělý přírodní antioxidant, napomáhá očistě organismu, normálnímu trávení a normální funkci jater. Darujte tento přírodní poklad a dopřejte svému otci, aby se po očistné kůře cítili jako znovuzrození.

3. Kosmetika

Muži ocení především jednoduché produkty, které se snadno používají. Například krémy, které se snadno nanášejí, nelepí, osvěží pokožku a rychle se vstřebají. Nejlépe když obsahují ještě ochranný faktor proti slunečnímu záření. Vůně většinou nehraje důležitou roli, ale pokud je příjemná, je to další příjemný bonus. Muži ocení, když nemusí v koupelně příliš plýtvat časem. Profimen je ideální volbou.

4. oříšky

Chcete potěšit své příbuzné a blízké zdravým dárkem? Ořechy a sušené ovoce jsou výbornou alternativou čokolády a bonbónů.

Koupíte v každém nákupním centru v Ostravě. 🙂

5. Originální tričko BOTUMY s motivem Ostrava

Tímto produktem zdraví úplně nedarujete, ale úsměv určitě vyčaruejete. Neotřelý design a skvělý materiál to jsou trička Botumy. Koupí tohoto trička podpoříte sociální podnik Botumy a dáte tím mimo jiné druhou šanci lidem, kteří o ni stojí.