KDE NA ZDRAVÉ JÍDLO V OSTRAVĚ?

KDE NA ZDRAVÉ JÍDLO V OSTRAVĚ?

Ptáte se, kde na zdravé jídlo v Ostravě? A myslíme tím skutečně zdravé jídlo, které je vyvážené nutričně a dá tělu vše, co potřebuje ( bílkoviny, sacharidy, tuky, minerály a vitamíny). Není jednoduché takový podnik vybrat, ale přeci jen jsme jeden našli. A to v samotném srdci Ostravy- v Centru města. Jedná se o úplně nenápadný podnik a to:

Tento podnik je v Ostravě déle než dvacet let a celých dvacet let vaří dle zásad přirozeného stravování.

Je až neuvěřitelné, jak si majitelka stojí za svým podnikem a nenechala se ovlivnit žádnými směry, nehledá marketingové tahy jako je Keto stravování, Low carb stravování, Raw strava, a jiné. Samo o sobě to vypovídá o kvalitě tohoto podniku.

Pravdou je, že se jedná skutečně o jídelnu (s možností rozvozu jídla po celé Ostravě), takže na rodinnou večeři si zde určitě nezajdete, ale pokud řešíte, kam si zajít na opravdu zdravé jídlo či si odskočit na oběd, tak je Zdravá jídelna Slunečnice ta pravá volba.

Pokud nemůžete do jídelny osobně, nabízí se zde možnost rozvozu jídla. Paní majitelka je velmi vstřícná a je možné si obědy i rozvoz domluvit dle Vašich individuálních požadavků.

Co se týče individuálních požadavků. jako je omezené stravování v důsledků nutných diet, stačí tuto skutečnost nahlásit a vždy Vám sestaví jídlo tak, aby vyhovovalo Vašemu dietnímu stravování.

Pokud jste tam ještě nebyli nebo jste o tomto podniku neslyšeli, je nám ctí Vám jej představit.