KOSMETIKA PRO MUŽE

KOSMETIKA PRO MUŽE

I muži rádi pečují o svůj vzhled!

Když muž používá kosmetické přípravky své ženy, pokazí to nejen vztah, ale i jeho pleť. Pokožka mužů vyžaduje zcela jinou péči, než dodávají dámské výživné krémy.

V záležitosti pleťových krémů jsou muži především tlustokožci. Bez legrace – mužská pokožka je přibližně o 25 % tlustší než ženská kůže. A nejen to: pleť má větší póry, jiné pH a je mastnější. Produkce mazu totiž u mužské pleti běží na plné obrátky. Proto je složení kosmetiky pro muže jiné, než pro ženy. Sice si nemusí obstarávat tolik kelímků, dóz a druhů krémů jako ženy, jistý kosmetický základ by však měl mít každý muž.

Co mužská pokožka skutečně potřebuje:

Čištění

Z důvodu zvýšené produkce mazu je potřeba důsledněji bojovat proti nečistotám. Proto by si muži měli každé ráno i večer najít trochu času na umytí obličeje. Nejlépe s pH-neutrálním mycím gelem, aby ochranná vrstva zůstala neporušena.

Speciální potřeby

Kvůli dennímu holení může být pokožka podrážděná a potřebuje jemnou péči. Balzámy po holení pleť zklidní, dodají pleti hebkost a zvláčňují ji. Kromě holení potřebuje mužská pokožka produkty, které pleti poskytnou hydrataci a zmatnění. Vyšší mastnota krémů je žádaná jen v zimě, kdy na pokožku útočí zima a sucho.

Produkty na míru

Muži ocení především jednoduché produkty, které se snadno používají. Například krémy, které se snadno nanášejí, nelepí, osvěží pokožku a rychle se vstřebají. Nejlépe když obsahují ještě ochranný faktor proti slunečnímu záření. Vůně většinou nehraje důležitou roli, ale pokud je příjemná, je to další příjemný bonus. Muži ocení, když nemusí v koupelně příliš plýtvat časem.

Co muži chtějí:

  • Přehledné množství produktů
  • Funkční a efektivní péči
  • Lehkou texturu, snadné nanášení a zaručenou hydrataci
  • Ušetření času v koupelně s multi-produkty
  • Zklidňující péči po holení

Velmi rádi Vám zde doporučujeme kosmetiku PROFIMEN. Jedná se opět o námi tak oblíbenou kozí kosmetiku. Profimen splňuje všechny kritéria, které muži vyžadují.

http://www.profimen.com

Kosmetiku pro Vás testujeme, průběh můžete sledovat na našem Instagramu a výsledky Vám se potom hodíme do nového článku. Zatím jen můžeme říct, že jsme nadšeni.