RECENZE PROFIMEN- 24 HODINOVÝ KRÉM

RECENZE PROFIMEN- 24 HODINOVÝ KRÉM

Neznám ve svém okolí snad nikoho, kdo by neřešil nějaký ten “problémek” na své pleti. Někoho trápí suchá pokožka, někoho vrásky, někdo řeší akné, T zónu, citlivou pleť a někdo zase kruhy a váčky pod očima a také vrásky v těchto partiích. To jsou většinou problémy nás žen a o tom zase příště. Ale že i muži řeši svou pleť, o tom se přesvědčuji každý den “ u nás doma“. Muže nejvíce trápí otázky se stárnutím pleti, vrásky, suchá pokožka či pupínky a podráždění po holení.

Co se kosmetický produktů týče, tak jsme doma nároční a produkty vybíráme tak, aby pomohly (ano, velké množství kosmetiky nám spíše škodí), zároveň aby byly šetrné k prostředí a hlavně aby byly kvalitní. Momentálně jsme hledali krém pro muže, který bude splňovat tyto kritéria:

1. musí dostatečně hydratovat
2. nesmí zanechávat mastný filtr
3. nesmí dráždit citlivé oči
4. nesmí být silně parfémován
5. měl by být proti vráskám
6. měl by zaručovat efekt

Vybrat produkt nebylo úplně jednoduché, ale přeci jen se podařilo vybrat. vybrali jsem poměrně čerstvou značku PROFIMEN, která se prezentuje jako péče o úspěšné muže. Pro nás však bylo mnohem důležitější složení krému a záruka kvality. Záruku kvality firmě Profimen dává firma Capri, která je na trhu 20 let a základem receptur jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě. A vzhledem k mým osobním zkušenostem, můžu pouze doporučit, ale o tom zase příště.

24 HODINOVÝ KRÉM PROFIMENTento krém slibuje předcházení vzniku vrásek, pleť regeneruje, hydratuje a zároveň ji dlouhodobě chrání před vlivem škodlivých látek z okolního prostředí.

Není to jen o slibech, ale vynikajícím složením krém opravdu vyniká a dá se očekávat kvalita.

Krém je využíván od května a nyní jsme schopni posoudit výsledky. 🙂Krém je jemně parfémován a voní příjemně, nepřebije kolínskou ani parfém. Nezanéchává žádný mastný filtr, naopak se velmi dobře vstřebává. Pleť udržuje hezky vláčnou a na dotek až sametově hebkou (Po cca dvou týdnech každodenního používání se opravdu pleť zjemnila.). Velkým plusem je i samotné balení, které je více než praktické, má pumpičku a velmi dobře se dávkuje.

Nevýhodou zde je určitě pořizovací cena, která je malinko vyšší, 50 ml krému vyjde na 849,- korun. Jako druhou nevýhodu bych ze svého pohledu viděla i velikost balení, přeci jen 50 ml při každodenním použití vychází zhruba na jeden měsíc, což mi u mužů připadá docela nepraktické. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že muži využívají opravdu jeden krém ( ne jako my ženy 😀 ), tak se cena zhodnotí a ve výsledkuje poměr cena kvalita odpovídající.

Ve výsledku krém ceníme velmi kladně.

Koupit si jej můžete ZDE.

V Ostravě jej můžete zakoupit ve Zdravé jídelně Slunečnici, která je výdejním místem. 🙂